Algemeen bestuur

Op 26 maart 2015 is ons bestuur beëdigd. Hieronder de partijen en de bestuursleden.

Dijkgraaf Geert-Jan ten Brink
 de heer Geert-Jan ten Brink

Dijkgraaf

g.ten.brink@hunzeenaas.nl
Secretaris-directeur Harm Küpers
 de heer H. (Harm) Küpers

 

Secretaris directeur

h.kupers@hunzeenaas.nl
50Plus
Jan Fonhof


j.fonhof@hunzeenaas.nl
Algemene Waterschapspartij

Rudolf Feijen en Johan Blaauw


r.feijen@hunzeenaas.nl
j.blaauw@hunzeenaas.nl
Bedrijven
Henk Doeven en Cees in 't Veld


h.doeven@hunzeenaas.nl
cjveld@zonnet.nl
CDA
Hilbrand Sinnema en Hermien Plas-Kerperien


h.sinnema@hunzeenaas.nl
plaskerperien@gmail.com
ChristenUnie
Tjip Douwstra


fam.douwstra@hccnet.nl
Landbouw
Jan van Erp, Henk Wollerich, Hemmo Bolhuis en Jan Batelaan


jjavanerp@kpnplanet.nl
h.wollerich@hunzeenaas.nl
h.bolhuis@hunzeenaas.nl
j.batelaan@hunzeenaas.nl
Natuur
Paul Vertegaal


p.vertegaal@hunzeenaas.nl
PvdA
Egbert Hofstra en Fien Heeringa


e.hofstra@hunzeenaas.nl
f.heeringa@hunzeenaas.nl
PvdD
Gerard Kuipers en Thea Potharst


g.kuipers@partijvoordedieren.nl
t.potharst@partijvoordedieren.nl
VVD
Annechien ten Have-Mellema en Bert Tjarks


a.tenhave@planet.nl
tjarks@planet.nl
Water Natuurlijk
Tjerd van Riemsdijk, Harm Assies,  Derk Nieuwenhuis, Inge Eshuis


t.van.riemsdijk@hunzeenaas.nl
h.assies@hunzeenaas.nl
derknieuwenhuis1@hotmail.com
i.eshuis@hunzeenaas.nl

Bollentelers Drentsche Aa-gebied nemen maatregelen om te voorkomen dat schadelijke middelen in 't water terechtkomen https://t.co/qyvz0nFS7m

Volg ons op

Algemeen bestuur