Algemeen bestuur

Op 28 maart 2019 is ons bestuur beëdigd. De lijst hieronder is nog niet geüpdatet. Dit gebeurt uiterlijk maandag 1 april. ​​​

Dijkgraaf Geert-Jan ten Brink
 de heer Geert-Jan ten Brink

Dijkgraaf

g.ten.brink@hunzeenaas.nl
Secretaris-directeur Harm Küpers
 de heer H. (Harm) Küpers

 

Secretaris directeur

h.kupers@hunzeenaas.nl
50Plus
Jan Fonhof


j.fonhof@hunzeenaas.nl
Algemene Waterschapspartij

Johan Blaauw en Jan van Calker


j.blaauw@hunzeenaas.nl
j.van.calker@hunzeenaas.nl
Bedrijven
Hans Hearkens en Bert Jan Bruning


h.haerkens@hunzeenaas.nl,
b.bruning@hunzeenaas.nl
CDA
Hilbrand Sinnema en Hermien Plas-Kerperien


h.sinnema@hunzeenaas.nl
h.kerperin@hunzeenaas.nl
ChristenUnie
Tjip Douwstra


t.douwstra@hunzeenaas.nl
Landbouw
Jan Batelaan, Casper Mentink, Tanja Beuling en Hein in 't Hout


j.batelaan@hunzeenaas.nl
c.mentink@hunzeenaas.nl
t.beuling@hunzeenaas.nl
h.int.hout@hunzeenaas.nl
Natuur
Johnny de Vos


j.de.vos@hunzeenaas.nl
PvdA
Kees de Graaf, Fien Heeringa en Egbert Hofstra


k.de.graaf@hunzeenaas.nl
f.heeringa@hunzeenaas.nl
e.hofstra@hunzeenaas.nl
VVD
Annechien ten Have-Mellema en Bert Tjarks


a.mellema@hunzeenaas.nl
b.tjarks@hunzeenaas.nl
Water Natuurlijk
Mathieu Paapst, Inge Eshuis, Menno Visser, Marieke Creemer en Joke Leenders. 


m.paapst@hunzeenaas.nl
i.eshuis@hunzeenaas.nl
m.visser@hunzeenaas.nl
m.creemer@hunzeenaas.nl
j.leenders@hunzeenaas.nl

In het Langeboschemeer zijn dode waterdieren aangetroffen. Op dit moment is niet bekend wat de oorzaak hiervan is.… https://t.co/hzVh5CvEK9

Volg ons op

Algemeen bestuur