Word jij onze nieuwe jeugdbestuurder?

5-10-2012

De waterschappen willen jongeren actief bij hun werk betrekken. Daarom is er het Nationaal Jeugdwaterschap dat meedenkt over water, waterbeheer en waterschappen. Wij zijn op zoek naar een opvolger voor onze jeugdbestuurder.

Wat doet de jeugdbestuurder?

Als jeugdbestuurder vertegenwoordig je waterschap Hunze en Aa’s bij de bijeenkomsten van het Jeugdwaterschap. Hunze en Aa’s betrekt jou bij activiteiten voor jongeren en je praat mee over hoe het waterschap jongeren kan bereiken.
 
Tijdens de bijeenkomsten (4 of 5 keer per jaar) van het jeugdwaterschap praat je met andere jeugdbestuurders over allerlei onderwerpen. Soms vinden er gesprekken plaats met Tweede Kamerleden, de minister van Onderwijs of zelfs met Z.K.H. Prins Willem Alexander. Deze bijeenkomsten zijn op zaterdag. Andere bijeenkomsten kunnen door de week zijn. Er worden dan afspraken met je school gemaakt.

Onze jeugdbestuurder

 • is tussen de 14 en 18 jaar
 • is enthousiast
 • heeft interesse in de wereld om zich heen
 • wil minimaal één jaar het waterschap vertegenwoordigen

Wat levert het jou op?

 • een leuke, leerzame ervaring
 • bestuurservaring
 • vergroten van je sociale en communicatieve vaardigheden
 • uitbreiding van je sociale netwerk
 • een leuke groep jeugdbestuurders
 • leuke activiteiten naast de bijeenkomsten
 • een onkostenvergoeding (bijv. reiskosten)
 • een vergoeding na een jaar jeugdbestuurder te zijn geweest
 • maatschappelijke stage-uren

Is dit wat voor jou?

Kijk voor meer info over het jeugdwaterschap op www.jeugdwaterschap.nl. Meer informatie over het waterschap zie je elders op onze website. Je kunt ons ook vinden op Facebook en Twitter.
Natuurlijk kun je ook even bellen voor meer informatie met Annemieke Leugs, 06-15299038 of stuur een e-mail naar a.leugs@hunzeenaas.nl

Hoe word je een waterschapper volgens @lisevanwijk https://t.co/JLRw3HkIdN

Volg ons op

Word jij onze nieuwe jeugdbestuurder?